Kurumsal

Anasayfa Kurumsal
ÜNİTECHİ HOME FURNITURE

Firmamız 1980 yılında SEVENER MOBİLYA ismi ile kurulmuş olup, 28 yıllık mobilya üretim tecrübesinin ardından, 2009 yılından itibaren başarılı özgeçmişini dinamizmiyle birleştirip ÜNİTECHİ markasıyla sektördeki yerini almıştır.

Üretim aşamasında günümüzün teknolojilerini kullanan firmamız,yeni nesil tasarımlarını sizlerle paylaşmanın onurunu duyar.

Sektörde elde ettiğimiz tecrübeler müşteri memnuniyeti odaklı bir kalite anlayışına sahip olmamızı sağladı. Bu doğrultuda estetik kaygı sloganıyla çağa uygun tasarımları modern üretim teknikerleriyle birleştirip en uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor, bizde oluşturduğumuz bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam ediyoruz. Bize sağladığınız güven doğrultusunda yıllardır çalışan SEVENER MOBİLYA gelecektede geçmişte olduğu gibi gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile yanınızda olmaya devam edecektir.